Пономаренко Раїса Анатоліївна
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
 
П`ятниця, 19.04.2024, 23:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Олімпіади, конкурси [15]
Новини науки і техніки [29]
Календар визначних дат [31]
Видатні фізики [17]
Різне [29]
7 клас [11]
10 клас [11]
11 клас [29]
Позакласна робота з фізики [8]
Виховна робота [39]
8 клас [21]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Виховна робота

Як виготовляють алкоголь і його вплив на організм людини
Як виготовляють алкоголь і його вплив на організм людини
 
 Хімічна формула етилового спирту - C2H5OH , ми його знаємо під іншою назвою - алкоголь. Якщо людина приймає більше 8 грам на 1 кг ваги , то після цього вона не відкриє своїх очей взагалі - це смертельна доза . Етиловий спирт є наркотиком і вводить людину в стан наркозу , доза наркозу становить 4-6 грам на 1 кг ваги. Під час другої світової війни , коли з медикаментами було важко , самогон використовувався як наркоз при операціях. Поранені випивали 3 склянки самогону натщесерце і впадали в стан наркозу з втратою больової чутливості , їх різали , оперували , зашивали і вони нічого не відчували . Якби поранений випив би ще 1 склянку , він би помер.

Люди навчилися робити алкоголь з давніх часів , оригінальним чином . Бралася посудина , туди наливали виноградний сік і поміщали потім туди дріжджові бактерії. Ці організми люблять цукор , який міститься в соку . Коли всередині бактерії після поїдання цукру відбувається процес виділення , іншими словами - це сходити в туалет , то продуктом цих виділень і є етиловий спирт.

Таким чином виходить , що алкоголь - це не що інше , як сеча дріжджових бактерій.
 Так от , коли вміст у бочці або посудині , цих екскрементів сягає 11 % - як всякий живий організм , який опинився в повному « лайні » , вони у цій же своїй гидоті захлинаються і гинуть. Далі цю рідину розливають по пляшках і називають - вином.
Якщо ж цю рідину зберігають 2 роки , зціджують і видаляють «трупики » дріжджових бактерій , то вино набуває назву - сухе марочне . Коштує така пляшка вина вже в 2 рази дорожче.
 Для виробництва шампанського беруть велику зелену товстостінну пляшку і наливають виноградний сік з 5 різних сортів винограду , основним є сорт «Шампань». Залежно від співвідношення сортів їм дається назва - сухе , напівсухе , напівсолодке і т. д. Далі , як і для виробництва вина - запускають туди дріжджі і тимчасово цю пляшку забивають спеціальною дерев'яною пробкою. Поміщають таку пляшку в спеціальний отвір зроблений в приміщенні - штольні , потім вхід в штольні закривають і зберігають температуру середовища +14 С , і взимку , і влітку. Там 2 роки дріжджові бактерії переробляють цукор в етиловий спирт.

Через 2 роки , коли процес добігає кінця , приміщення відкривають і закочують туди потужний прожектор і включають яскраве, сильне світло. Від несподіванки і страху , думаю будь-кого пройняв би пронос , бактерії теж живі істоти і не виняток.
Мало того , що від цього страху бактерії гинуть , вони при останньому подиху виділяють гази , а людям чомусь ці гази в шампанському дуже подобаються.


Ще один цікавий факт , ці бактерії в етиловий спирт можуть переробляти не лише цукор , а й будь-який інший органічний матеріал , наприклад тирсу.
Саме з тирси на гідролізних заводах отримують спирт. Як виготовляють ? Так, все так само , замочують тирсу , запускають туди дріжджі. Їсти їм нічого, вони починають їсти тирсу. Процес повторюється.

Як впливає алкоголь на людський організм?
 
 Алкоголь є отрутою , що вбиває клітини ( тому, наприклад , поріз або синець можна обробити спиртом , і мікроби загинуть )
 
Через деякий час після того, як алкоголь через шлунок і кишечник потрапляє в кров, починається руйнування еритроцитів. Відбувається так званий гемоліз: розпад еритроцитів внаслідок розриву їх мембран. Замість активних еритроцитів залишається місиво з кривавих грудок.
Лопнувші, деформовані червоні кров'яні тільця зклеєні в грудки, вихід гемоглобіну, тобто вмісту еритроцитів, в плазму ... Природно, при цьому еритроцити вже не можуть виконувати свою функцію
 
Етанол концентрується в печінці та мозку (якщо прийняти вміст спирту в крові за одиницю , то в печінці буде 1,5 , а в мозку 1,75 ) - отже , в першу чергу вбиваються клітини в цих органах. Концентрація етанолу , достатня для вбивства клітин мозку , створюється після прийому більше 20 мл спирту у чоловіків і більше 10 мл у жінок.
 
 Візьмемо окремо вплив на певний орган .
 Почнемо з голови і впливу на головний мозок. Саме в мозку алкоголь придбав властивість накопичуватися. З пивом , вином , горілкою - скрізь де утримується алкоголь і етиловий спирт , він всмоктується в кров , з кровотоком доходить до мозку і починає його руйнувати.

Яким чином ?
При потраплянні в кров алкоголю , відбувається склеювання еритроцитів - червоних кров'яних клітин.
 Склеюються вони через те, що алкоголь знімає з поля клітини , негативний заряд і замість того , щоб відштовхуватися один від одного , вони починають злипатися . Утворюються тромби Якщо для великих вен і артерій ці тромби не становлять великої загрози , то про судини й капіляри такого не скажеш.
Коли до місця розгалуження капіляра або судини підходить така склейка еритроцитів , вона його закупорює , судина роздувається і відмирає.
 Саме тому у алкоголіків такий синій колір носа. Це мертві стінки судин і капілярів на носі , а що ж з мозком ?

Мозок складається з більш ніж 15 млрд. клітин нейронів , і кожна клітина харчується кров'ю. Коли такий тромб намагається пройти до клітини , він закупорює підхід , за вузького проходу судини кров перестає надходити до клітини . Кисень в клітину не надходить з кров'ю , вона починає голодувати і через 7-9 хвилин , після припинення надходження крові , така клітина вмирає.
Після кожної , так званої помірної випивки , у людини з'являється « нове кладовище » убитих клітин нейронів.

У наслідок загибелі нейронів , поведінка людини змінюється кардинально , вона починає « дуріти » у прямому сенсі цього слова.
Ступінь цього одуріння у різних людей протікає по- різному. У одних починає руйнуватися потилична частина мозку і вестибулярний апарат , тому їх теліпає і похитує при ході. У інших руйнується моральний центр, тому про таких кажуть , що тверезий би він ніколи б так не вчинив . У третіх руйнується пам'ять і тому наступного дня , людина не пам'ятає , що вона робила п'яною .
Одна риса схожа у всіх типів людей при вживанні алкоголю - божевілля .
Це як у прямому , так і в переносному сенсі .


Що ж відбувається з убитими клітинами ?
 
 Вони починають гнити і розкладатися. Саме ці гниючі клітини і є причиною головного болю , коли у людини стан похмілля . Але щоб мозок від цих клітин не помер зовсім , організм змушений закачувати в мозок , під череп , величезну кількість рідини , щоб розчинити мертві клітини - вона тисне на череп , створюючи додаткову біль.
 На ранок , разом з цією рідиною , через сечо- статеву систему , організм виносить з себе продукти п'янки - мертві клітини - в каналізацію.

Тому , для того , щоб кожен пам'ятав що таке алкоголь - запам'ятайте - хто випиває вино і пиво - мочиться своїми власними мізками!!!!!!!!!!!!
 
Немає норми вживання , немає культури вживання алкоголю - це все міф !
 
Навіть 20-30 грамів алкоголю на день вбивають ваш мозок!
 
 До того ж: Алкоголь є мутагеном !

• Мутантні клітини власного тіла в дорослому організмі зазвичай знищуються імунною системою (а якщо вона чомусь не справляється, то виникає рак , у алкоголіків - рак ротової порожнини , стравоходу , шлунка та печінки ) .
 
 
 

• Мутації в статевих клітинах ніяк не проявляються у людини, яка виробила ці клітини , зате вони проявляються у його дітей .
Алкоголь порушує розвиток плоду. Порушення ці пов'язані не з мутаціями , а з неправильним взаємодією клітин плоду, що розвивається . Найбільше страждає мозок.
 
 
 
 
 
 
Систематичне споживання алкоголю змінює обмін речовин в організмі:

• Етанол стає штатним джерелом енергії , оскільки отримувати енергію зі спирту організму набагато простіше , ніж з їжі. Але амінокислоти , жирні кислоти , вітаміни з алкогольних напоїв отримати не можна , тому у алкоголіків розвиваються дистрофія і авітамінози .

• Штучне стимулювання призводить до того , що організм починає виробляти менше власних опіатів і ГАМК . Без опіатів людина відчуває незадоволення , яке знімається прийомом алкоголю. Це призводить до розвитку синдрому психічної залежності , а потім і всіх інших наркоманских синдромів.
 
 
 
Категорія: Виховна робота | Додав: ponra (09.11.2013)
Переглядів: 2131 | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright Raisa © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz